Opäť Sampdoria...

18.12.2015

Vyzerá to tak, že Sampdoria Janov patrí medzi obľúbených súperov nielen pre Juraja Kucku, ale aj pre celé AC Miláno. Veď iba pred niekoľkými dňami sa obe mužstvá stretli proti sebe, a bolo z toho vysoké víťazstvo Milána v pomere 4:1. Vtedy však hrali hráči Milána doma.

 

Vo štvrtok však bolo všetko inak. Sampdoria hrala doma a navyše išlo o pohárovbé stretnutie. A tie bývajú veľmi špecifické. Obe mužstvá preto postavili silné tímy. A tak ako v novembri, aj tentokrát boli po zápase šťastnejší hráči AC Miláno. V kvalitnom stretnutí si na štadióne Lugiho Ferrarisa so Sampdoriou poradili, a domov si odviezli výhru 2:0.

 

Juraj nastúpil na 90-minút a priznáva, že išlo o veľmi dôležité víťazstvo:

 

" Je to dôležitá pohárová výhra. Stretli sme sa opäť po krátkej dobe so Sampdoriou, ale tento zápas bol úplne iný ako ten prvý. Domáci boli počas celého zápasu stiahnutí na svojej polovici. My sme hrali stále do plných, oni len čakali na naše chyby a vyrážali do protiútokov. Prvý polčas bol trošku opatrnejší, ale druhý polčas sme zlepšili hru vpredu, čo sa odrazilo napokon aj na výsledku. Naši útočníci opäť ukázali svoju silu a rozhodli zápas. V pohári máme ďalej papierovo prijateľných súperov, ale na to sa nesmieme spoliehať, pretože každý zápas je ťažký a musíme ich brať vážne," zhodnotil Juraj.

Ste už zaregistrovaný/á?
Užívateľské meno
Heslo
Zapamätaj si ma
open