Slušná séria

8.2.2016

Jurajovi Kuckovi a aj jeho Milánu sa v ostatných zápasoch darí. Ak rátame aj pohárové zápasy, AC ťahá sériu ôsmich zápasov bez prehry. Po milánskom derby na Kuca spievali fanúšikovia ódy a preto dostal šancu aj v zápase s Palermom. Aj tam patril medzi najlepších hráčov a aj jeho výkon prispel k tomu, že Miláno vyhralo na ihrisku súpera 2:0.

 

Takto videl Juraj zápas s Palermom:

 

"V Palerme sme dokázali nadviazať na derby a získať ďalšie dôležité body. Palermo bolo nepríjemným súperom. Snažili sa nás ohrozovať centrovanými loptami, no nemali nijakú vyloženú šancu. Dostali sme sa rýchlo do vedenia a ešte sme do polčasu zvýšili na 2:0. Druhý polčas domáci viac otvorili hru a my sme sa dostali do dobrých šancí. Vždy tomu však niečo chýbalo a tak výsledok 2:0 už ostal."

 

No a kolotoč Série A pokračoval aj ďalším zápasom s Udinese. Juraj nastúpil do základu, no cez polčas musel pre podozrenie na zranenie striedať. Jeho tím spálil viacero šancí a napokon len remizoval 1:1. Viac o zápase a aj o tom ako sa má Juraj, vám prinesieme čoskoro. 

 

Ste už zaregistrovaný/á?
Užívateľské meno
Heslo
Zapamätaj si ma
open