Príprava v USA

29.7.2016

Juraj Kucka sa po ME a dovolenke pripravuje s AC Miláno na novú sezónu v USA v rámci tour International Champions Cup 2016. Odohrajú tu prípravné zápasy proti FC Bayern München, FC Liverpool a Chelsea FC. Začiatok turné odštartujú „rossoneri“ v stredu v Chicagu na štadióne Soldier Field proti Bayernu Mníchov.

V AC si už zvyká na nového trénera Vincenza Montellu, ktorý prišiel na San Siro zo Sampdorie Janov. „Verím, že nás posunie vpred. Chceli by sme skončiť vyššie ako v uplynulej sezóne. Všetci musíme pre to urobiť ešte viac,“ dodal Kuco.

Rossoneri zavítali aj do Chicaga, kde sídli jeden z najslávnejších bejzbalových klubov histórie - Chicago White Sox. Hráči talianskeho klubu dostali možnosť zahrať si bejzbal na štadióne U.S. Cellular Field, kde hrajú slávny White Sox domáce zápasy. Keďže Juraj je za každú srandu a šport, nemohol si nechať túto možnosť ujsť. Na pálke mu to ako amatérovi išlo viac než dobre. Za všetko hovoria pochvalné gesta zo strany jedného z profesionálnych nadhadzovačov, ktorý dozeral na Milánčanov. Jurajov výkon dokonca propaguje na svojich sociálnych sieťach aj profi tím Chicago White Sox.

Okrem Chicaga ešte navštívia mestá San Francisco a Minneapolis.

FOTO!!!

Plán zápasov AC Milan na International Champions Cup 2016 v USA:

- FC Bayern München / 27.7.2016
Soldier Field, Chicago, Illinois, US

- FC Liverpool / 30.7.2016
Levi's Stadium, Santa Clara, California, US

- Chelsea FC / 3.8.2016
U.S. Bank Stadium, Minneapolis, Minnesota, US

 

 

Photo: www.acmilan.com / www.facebook.com/ACMilan

Ste už zaregistrovaný/á?
Užívateľské meno
Heslo
Zapamätaj si ma
open